Universal’in Missisipi’de Kuracağı Yeni Eğlence Oteli 2023 Yılında Tamamlanacak

Universal Music Group’un kısa süre önce duyurulan “Müzik temelli deneysel otel mülklerinin” ilki olan Mississippi, Biloxi’deki 1,2 milyar dolarlık UMUSIC Broadwater otel kompleksinin inşaatı önümüzdeki yıl başlayacak ve 2023’te tamamlanacak.

 

UMG, bu ayın başlarında, eğlence odaklı yatırım grubu Dakia U-Ventures ile daha önce duyurulan ortak girişimin bir parçası olarak bir zincir otel projesi başlattığını açıkladı.

 

Konuyla ilgili haberimiz için tıklayınız.

 

İnşaat programı, Dakia U-Ventures LLC Yönetim Kurulu Başkanı Robert Lavia tarafından geçen hafta Mississippi’de düzenlenen bir basın toplantısında açıklandı. Lavia ayrıca 266 dönümlük arazide konuklara yönelik eğlencenin sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, yapay zeka ve hologramlar gibi unsurları olacağını belirtti. UMUSIC Broadwater’da 12.000 kapasiteli bir müzik mekanı da olacak.

 

Lavia, yeni otel kompleksinin mühendisleri, dijital girişimleri, müzik endüstrisini ve diğer hevesli girişimcileri desteklemek için yaratıcı sanat endüstrilerindeki insanları bir araya getirecek yaratıcı bir merkez olarak hizmet edeceğini belirterek, “Sadece bir turizm tesisi değil yeni ve özgün yetenek ve içerik üreticisiyiz” dedi.

 

Fotoğraf: Andrew Ling
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Apple Sonbaharda Birleşik Abonelik Paketleri Başlatıyor