Universal’den Yeni Bir Adım: Müzik Otelleri

Universal Music Group (UMG) ve yatırım grubu Dakia U-Ventures,  müzik temelli deneysel otel zinciri UMUSIC Hotels’in tanıtımını gerçekleştirdi. Daha önce duyurulmuş olan ortak girişimin bir devamı olan otellerin ilk üçü Georgia, Biloxi ve Orlando olacak. Zincir ABD ve dünyada farklı şehirlere yayılacak.

 

Universial müzik evlerinin maket görüntüsü

 

Açıklamada “Her bir konumun benzersiz ruhunu somutlaştıran oteller, kendi yerel kültürlerinden ilham alacak ve dünyanın dört bir yanındaki topluluklarda yaratıcı merkezler olarak hizmet verecek – müziğin gücüyle olumlu sosyal değişimi, eğitimi ve yeniliği teşvik edecek. Konuklar, zengin yerel müzik mirasıyla her şehrin ruhunu keşfedecekler. UMUSIC Hotels, yerel sakinler için iş yaratma, yerel işletmeleri ve tedarikçileri destekleme ve son teknoloji ürünü yeni müzik mekanlarının kurulması gibi yerel sanatçılar için fırsatlar yaratarak kendi topluluklarının gelişmesine yardımcı olmaya kararlıdır.” denildi.

 

Biloxi’deki UMUSIC Broadwater Hotel, çarpıcı bir performans mekanını ve lüks bir oteli bütünlüklü bir mimari tarzla bir araya getirecek. Atlanta’da, UMUSIC Hotel bütünsel bir eğlence mekanına sahip olacak. UMUSIC Orlando’nun tasarımı, benzer şekilde konuklar için müzik öncelikli bir deneyimi yansıtacak.

 

Otellerin işletmeciliğini ABD otel zincirlerinin en büyüklerinden olan Pyramid grubu üstlendi.

 

Fotoğraf: knt
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Youtube: 3 Milyar Dolar Yeterli mi?