Sony Music Entertainment’ın Yeni Girişimi

Sony Music Entertainment (SME), müzik ve moda girişimcisi Brad Scoffern tarafından kurulan lider butik mağazacılık şirketi Ceremony of Roses (CoR)’a yaptığı stratejik yatırımla yeni bir küresel medya, marka, tasarım ve etkinlik şirketinin kurulduğunu duyurdu.

 

Yeni şirket, Ceremony of Roses markasını sürdürecek ve müzik ve eğlence endüstrisindeki sanatçılarla çalışacak. Şirket, ürün ve marka bilinci oluşturmak için, halihazırda Adele, Olivia Rodrigo, A$AP Rocky, Baby Keem, Rex Orange County, Dominic Fike, Cordae, AG Club gibi isimlerde dahil olmak üzere önde gelen süper starlara ev sahipliği yapıyor. Şimdi Scoffern ve ortak/Baş İşletme Yetkilisi Mary Healy önderliğinde, SME’nin yeni amiral gemisi küresel mağazacılık kolunu temsil edecek.

 

Açıklamaya göre Sony Music’in dünya çapındaki ticari ürün iş kolu, dünya çapındaki yeni Ceremony of Roses ekibinin bir parçası olacak. SME’nin New York merkezli Thread Shop bölümü, Ceremony of Roses altında bir marka olarak kalacak.

 

Yeni şirket, Macklemore / Bogey Boys ve Kehlani / TSNMI gibi sanatçı destekli markaların yönetimi ve geliştirilmesi de dahil olmak üzere çok çeşitli sanatçı ürünleri ve üretimlerine odaklanacak. Ceremony of Roses ayrıca önde gelen festival ortakları Golden Voice & Live Nation’la çalışmaya devam edecek.

 

2016 yılında Scoffern tarafından kurulan Ceremony of Roses, dünyanın en büyük sanatçılarının ve canlı etkinlik yapımcılarının gelişen ticari zorluklarını çözmek için kurulmuş bir yaratıcı hizmet ajansı. Firma, son teknoloji yaratıcı çözümler geliştirme ve yetenek destekli markaları destekleme konusunda uzmanlaştı. Mary Healy’nin 2021’de eklenmesi, son 12 ayda personelinin ve kadrosunun ikiye katlanması da dahil olmak üzere CoR’nin ticari başarısını ve dış ortaklıklarını hızlandırdı.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Vibe Music Arabia Kuruldu