LiveXLive Canlı Müzik Streamler İçin Ödül Töreni Düzenliyor

Müzik, komedi ve pop kültürde canlı stream, talebe bağlı ses, video ve podcast içerik hizmeti veren global platform LiveXLive, 8 Eylül 2020’de kendi sitesinden yaptığı açıklamada, 23 Ekim 2020’de canlı streamleri temel alan “Lockdown Awards / Eve Kapanma Ödülleri” dağıtacağını duyurdu.

 

Covid-19 sırasında ev eğlence içeriğinde yaşanan patlama dönemine ilişkin  en iyi içeriği ödüllendirecek olan ödül, türünün ilk örneği olacak. Ödüller LiveXLive tarafından şirket içinde hazırlanacak ve dağıtılacak. Açıklamaya göre “Lockdown Awards” sosyal mesafe kurallarını dikkate alacak ve ünlülerin yer aldığı sanal bir kırmızı halı ön gösterisi içerecek. Adaylarla ve kazananlarla VIP dijital buluşma ve kutlamalar da sağlanacak.

 

Ev sahipleri, konuk oyuncu ve performanslar önümüzdeki haftalarda belli olacak. Los Angeles ve New York’tan yayınlanacak “The Lockdown Awards” adayları, sektör yöneticilerinden, meslektaşlarından, süper hayranlardan ve çeşitli kategorilerde kazananlara oy verecek LiveXLive aboneleri tarafından belirlenecek ve oylanacak.

 

Ödül kategorileri şöyle; En İyi Sanal Festival, iPhone ile En İyi Şov Çekimi, En İyi Teknoloji / Zoom Kullanımı, Favori Uzaktan Düet, Doğru Yapan En Büyük Yıldız, Pandemi Sırasında Her Yerde Olmak İçin John Legend Ödülü ve daha fazlası!

 

Covid-19 sırasında LiveXLive platformunu şu ana kadar 1.200’ün üzerinde sanatçı kullanarak yayın yaptı ve 81 milyondan fazla izleme aldı. Canlı izleme Başına Ödeme (PPV) ve dijital tur platformunu Mayıs 2020’de başlattığından beri LiveXLive, 96’dan fazla ülkede ortalama 27 $ fiyatla 30.000’den fazla PPV bileti sattı. LiveXLive, 877.000’den fazla ücretli aboneye sahip.

 

Fotoğraf: Morning Brew
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Warner’dan Yeni Büyüme Adımları