Womex Dijital 2020 Biletleri Satışta

Bu sene Womex’in, dijital ortamda gerçekleşeceğini Eylül ayı başlarında duyurmuştuk. Normalde Budapeşte’de yapılması beklenen etkinliğin tamamı çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

 

21-25 Ekim’de çevrimiçi gerçekleşecek Womex Dijital 2020 etkinlik biletleri satışa sunuldu. WOMEX Dijital 2020’ye erişim için 79 avro kayıt ücreti ödemek gerekiyor. Kayıt yaptıranlar, tüm WOMEX 20 çevrimiçi içeriğine erişim sağlayabilecek, farklı katılımcılarla etkileşim kurmak ve yıl boyunca yüklenen içeriği kullanmak için düzenli fırsatlar sunan virtual WOMEX’e 365 günlük erişim sağlayabilecek, tüm kayıtlı WOMEX delegeleri ve şirketleri ile doğrudan iletişim kurabilecekler.

 

Womex Dijital 2020’ye kayıt olanlar Womex konferanslarına, gösterilerine, film programlarına ve çevrimiçi düzenlenecek Womex ödül törenine katılabilecekler.

 

Katılımcıların 49 avro ek ücret ödeyerek kendilerine çevrimiçi bir video standı alma hakları da bulunuyor.

 

Erken kayıt yaptıranlar, müzik üzerine yaptığı çalışmalarıyla tanınan ve Mart ayında yaşamını yitiren yönetmen Jeremy Marre’nin, Beats of the Heart dizisinden festival ekibi tarafından seçilmiş dört filmini 24 Eylül- 8 Ekim tarihleri arasında izleyebilecek.

 

Womex Dijital 2020 hakkında daha fazla bilgi ve kayıt için tıklayınız.

 

Fotoğraf: womex.com

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Ekolojik Sürdürülebilirlik Müzik Sektörü İçin de Önemli