Sanal Teknoloji Zirvesi 31 Mart 2021 Tarihinde Yapılacak

Pandemi ortamı müzik ve teknolojinin iç içeliğini hızlı bir biçimde arttırdı. Gelişmelerin geldiği aşamayı ve bundan sonra neler olabileceğini ele alacak olan teknoloji zirvesi 31 Mart 2021 tarihinde yapılacak.

 

Music Week tarafından düzenlenen etkinliğe katılım ücreti KDV dahil 52,5 pound olarak belirlendi. Katılımcılar oturumların videolarına üç ay boyunca ücretsiz olarak erişebilecekler.

 

Zirve programında yer alacak olan konular şöyle:

 

Müzik ve Oyun: İki dünyanın işbirliği olanakları ve oyun dünyasının müziğe katkıları.

 

Podcastlerden Para Kazanmak: İçerik dünyasında sıçrama yapsalar da henüz yeterli gelir sağlamayan podcast uygulamalarının başarı hikayeleri.

 

Pandemi Sonrası Canlı Stream: Pandemi döneminin gözdesi canlı streamler performansların serbest bırakılması sonrasında ne olacak?

 

Data Savaşları: Hak sahiplerinin veri ihtiyacı artarken bunu sağlayabileceğini öne süren bir çok portal ortaya çıktı. Önemli oyuncular sistemlerini anlatacak.

 

Teknoloji Öncüleri: Bundan sonra nelerle karşılaşabileceğimiz teknolojinin öncüleri tarafından tartışılacak.

 

Influencer Pazarlaması: Müzik kampanyalarının neredeyse vazgeçilmezi haline gelen influencer pazarlamalarının en iyi örnekleri ele alınacak.

 

Evden Çalışma: Uzmanlar Pandemi nedeniyle yüz yüze gelemeyen müzisyenlerin bu boşluğu nasıl kapatabileceği üzerine tartışacaklar.

 

Daha fazla bilgi ve kayıt için tıklayınız.

 

Fotoğraf: musicweektechsummit
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması Finalistleri Belirlendi