Sanal Gerçeklik Etkinliği Live From O2 Academy Brixton

Live Nation İngiltere ve MelodyVR, “Live From O2 Academy Brixton”ı duyurdu. Bu canlı konser 360 ° sanal gerçeklikle gerçekleştirilecek ve sanatçılarla hayranlarını birleştiren yeni bir deneyim olacak.

 

Live From O2 Academy Brixton, sanal gerçeklik teknolojisini kullanan sanatçıların canlı performanslarını sunarak, dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri Academy Music Group tarafından işletilen ikonik Londra mekanına taşıyacak.

 

Her gösteri sanatçı ekipleriyle işbirliği içinde oluşturulacak. Hayranlar, mekanın içinde diledikleri yerden veya  sahnede sanatçıların kendileriyle birlikte izleme noktası seçebilecekler. Akıllı telefonu veya Oculus VR cihazı olan herkes ve MelodyVR uygulamasıyla sanal gerçeklik veya 360 ° izleyebilecek.

 

Live Nation’un  İngiltere Yönetim Kurulu Başkanı Denis Desmond MelodyVR ile ortaklık kurmak ve doğrudan özel amaçlı bir stüdyo setinden en yeni ve heyecan verici 360 ° VR teknolojisi ile sanatçıları hayranlarla buluşturmak için sabırsızlandıklarını ifade etti.

 

MelodyVR CEO’su Anthony Matchett ise, Live From O2 Academy Brixton, Live Nation ile ortaklaşa gerçekleşen bir başka heyecan verici girişim olduğunu belirterek, MelodyVR’ın misyonunu, “sanatçıların muhteşem şovlar yapmaya devam edebilmelerini sağlamak ve hayranların sevdikleri canlı müzik deneyimlerinin tadını çıkarmalarını devam ettirebilmek için yenilikçi teknolojilerini kullanmak” olarak tanımladı.

 

Performanslar, İngiltere, ABD Kanada, Fransa, Almanya, İsveç, İspanya, İtalya, Portekiz, Hollanda, İrlanda, İsviçre, Avusturya, Yunanistan ve Belçika’da akıllı telefon veya Oculus VR cihazı olan herkes tarafından izlenebilir olacak.

 

Fotoğraf: Lucrezia Carnelos
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Mırıldan Google Bulsun