Roblox, KSI’nın Lansman Partisine Ev Sahipliği Yapacak

BMG, Proper Loud, MBA Live ve KSI, 13 Ağustos’ta (Cuma gecesi İngiltere gece yarısı) gerçekleşecek etkileşimli deneyim için Roblox ile işbirliği yapıyor. Parti hafta sonu boyunca saat 07:00’ye kadar (16 Ağustos Pazartesi) her saat başı tekrarlanacak.

 

Etkileşimli deneyimde KSI’dan bir performans ve 1 numaraya yerleşen albümü All Over The Place’den şarkılar olacak. Bunun ardından, 14 Ağustos Cumartesi günü tamamı Roblox platformunda hayranlar için özel bir sanal Soru-Cevap bölümü olan VIP after parti gerçekleştirilecek. Hafta sonu boyunca yapılacak olan after party için ek saatler sosyal medya üzerinden KSI tarafından duyurulacak.

 

KSI, “All Over the Place, sizi gelecek yıllarda hatırlanacak bir maceraya çıkaran, ömür boyu bir kez karşılaşabileceğiniz bir albüm” dedi. “Bu yüzden, bokstan müziğe ve beni destekleyen hayranlara kadar yolculuğumun tüm yönlerini bir araya getiren eşit derecede unutulmaz bir Lansman Partisine ev sahipliği yapmamız gerekiyordu. Hayranlarımı bu sanal deneyime davet etmek ve daha önce hiç yapmadığımız bir şekilde bağlantı kurmak için sabırsızlanıyorum.”

 

Lansman Partisi, London Eye’ın altında  boks ringi temalı dans pistinde gerçekleşecek. Lansman Partisi prömiyerlerinden önce, Roblox kullanıcıları arabalara atlayıp Londra sokaklarında birbirleriyle yarışabilecek ve ayrıca üç sınırlı sayıda üretilen ürün de dahil olmak üzere özel sanal ürünler satın alabilecekler.

 

BMG küresel dijital ortaklıklar ve strateji Başkan Yardımcısı Christopher Ludwig, “BMG’de yaklaşımımız, olaylara sanatçının bakış açısından bakmaktır” dedi. “KSI için bu, teknolojinin en ileri noktasında olmak ve küresel, dijital-yerel kitlesine bulundukları yerde ulaşmak için özgün ve saf kalmak anlamına geliyor. Roblox, hayranlarını KSI’nın dünyasına sokmak için mükemmel bir platform sağladı. Kişiliğini foto-gerçekçi bir avatarla hayata geçirdi ve yeteneğini ve tutkularını ön plana çıkaracak bir alan yarattı. Bu ilk aktivasyonla Roblox ile ortaklığımızı başlatmaktan ve küresel hayranlarını KSI deneyimine getirmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Şarkı Yarışmasında Avatarlar Sahnede

 

Fotoğraf: Karsten Winegeart