Reservoir Ve PopArabia İş Birliğine Devam Ediyor

Reservoir Media, Orta Doğu ve Kuzey Afrika merkezli müzik edisyon ve bağımsız müzik şirketi olan PopArabia ile birlikte Mısır’da iki yeni anlaşma imzaladı.

 

Reservoir ve PopArabia, Mısırlı yetenekleri yetiştirmek için Mısırlı yapım şirketi 100 Copies’ı satın aldılar ve iş birliğine gittiler.

 

Reservoir ve PopArabia ayrıca, Mısırlı rapçi ve şarkıcı Mohamed Ramadan’la global bazda bir edisyon anlaşması imzaladılar. MBW haberine göre anlaşma, katalogda yer alan hit parçalar ve gelecek yayınları da içeriyor.

 

PopArabia, Twofour54 Abu Dhabi’nin ortaklığında ve devam eden desteğiyle 2011 yılında Kanadalı eski hip-hop sanatçısı ve müzik yöneticisi Spek tarafından kuruldu. PopArabia ayrıca MENA bölgelerinde global müzik kataloglarının alt edisyon hizmetini de yürütmektedir.

 

Reservoir ilk olarak 2020’de, Arap yetenekleri desteklemek ve geliştirmek için PopArabia ile iş birliği girişiminde bulunmuştu.

 

Reservoir ve PopArabia’nın diğer son anlaşmaları arasında Lübnanlı yıldız Zeid Hamdan, Faslı süperstar 7liwa ve sanatçı kolektifi ARXP Cartel yer alıyor.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Warner’dan Yeni Büyüme Adımları