Music Ally’den Webinar Etkinliği

Music Ally Triller, Instagram Reels ve diğer sosyal medya mecralarında kullanılan kısa süreli müzikli videolarda uygulanabilecek stratejiler hakkında 18 Kasım’da ücretli Webinar düzenleyecek.

 

Günümüz teknoloji dünyasında kısa süreli videolarda, müzik ve efektin eklenerek birlikte paylaşıldığı birçok sosyal medya platformu bulunuyor. Bu sosyal medya platformlarının her biri kendi hedef kitlesine, kültürüne ve farklı beğeni kriterlerine sahipler. Music Ally düzenleyeceği Webinar ile bu platformlarda nasıl bu özelliklerin daha aktif bir şekilde kullanılabileceğinin üzerinde duracak.

 

Düzenlenecek Webinarda müziğin ön planda olduğu kısa video paylaşımı olan sosyal medya mecralarında sanatçıların müziği nasıl etkin bir şekilde kullanabileceği hakkında anlatımlar olacak. Bu sunumlar sonrası sanatçılar da hangi mecralara odaklanmaları gerektiği ve sosyal medya mecralarını nasıl daha etkin kullanmaları gerektiği hakkında bilgi sahibi olacaklar.

 

Bu ücretli seminer, 18 Kasım Çarşamba günü Amerika saati ile saat 17’de başlayacak. Soru cevap kısmı da olacak etkinliğin bir saat olması planlanıyor. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve kayıt için tıklayınız.

 

Fotoğraf: Austin Distel
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Uluslararası Webinar: İcracı Sanatçıların Fikri Hakları ve Wipo Pekin Anlaşması