MIDEM’den Yeni Etkinlik: “Music Networking Week”

MIDEM kendi dijital platformu üzerinden 30 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Music Networking Week”i başlatıyor. Ücretsiz olan etkinliğin amacı, dünyanın dört bir yanından tüm müzik profesyonellerinin bir araya gelmesini sağlamak ve katılımcıların uluslararası alanda büyümelerine olanak verecek yeni bağlantılar ve potansiyel ortaklıklar için imkan sunmak.

 

1967’den bu yana Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIDEM tarihinde ilk defa bu yıl Covid-19 Pandemisi nedeniyle yapılamamış, etkinlik ücretsiz olarak “MIDEM Digital Edition” ile dijital ortama taşınmıştı.

 

Bu etkinlik için oluşturulan dijital platform üzerinde halihazırda 10.000den fazla müzik ve endüstri profesyoneli kayıtlı. Endüstriden yöneticileri, sanatçıları, girişimcileri ve pek çok profesyoneli bir araya getiren dijital platformda halen ücretsiz olarak pek çok canlı etkinlik devam ediyor.

 

Bu etkinliklerden bir yenisi özellikle Midem ekibi tarafından geliştirilen “MIDEM Music Networking Week”, kullanıcıların dünyanın her yerinden önde gelen yöneticilerle bir araya gelmesine olanak tanıyan bir dizi hızlı toplantı, soru-cevap ve yenilikçi ağ oluşturma formatlarını içerecek. Markalar ve yayıncılardan festivallere, tanıtımcılara, sanatçılara, acentelere, yöneticilere ve PR’lara, avukatlara ve yatırımcılara, yeni başlayanlardan devasa dijital oyunculara kadar endüstrinin birçok sektörü için önemli bir çevrimiçi etkinlik.

 

Ücretsiz olan etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

Programa buradan ulaşabilirsiniz.

 

Fotoğraf: MIDEM
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Eurovision ABD’de