MIDEM’den 2020 İçin Dijital Etkinlik

Dünyanın en büyük müzik etkinliği olan ve 1967’den bu yana Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIDEM tarihinde ilk defa bu yıl Covid-19 pandemisi nedeniyle yapılamıyor ancak müziğin geleceğine ve eko sistemine yol gösteren MIDEM, etkinliğini bu yıl “MIDEM Digital Edition” ile dijital ortama taşıdı.

 

Derinlemesine sektör analizlerinin ve teknik incelemelerin yer alacağı dijital etkinlik, sanatçılar, endüstri liderleri, girişimciler, teknoloji öncüleri ve dijitale yön verenlerin katılacağı canlı stream oturumlarına ve sunumlara erişim sağlayacak. Ayrıca dünyanın dört bir yanından etkinliğe katılanlarla çevrimiçi görüşmeler ve hızlı toplantılar aracılığıyla tartışmalar ve iş birliği imkanları sunulacak

 

Tartışmayı teşvik etmek, çözümleri paylaşmak ve Covid sonrası dönemde sektörün eğilimlerini anlamak üzere küresel müzik camiasını bir araya getirmeyi amaçlayan Midem Digital Edition, dünyanın her yerinden sanatçılar ve müzik profesyonelleri için ücretsiz olacak.

 

2-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte günlük oturumlar her sabah 9 itibariyle ilan edilecek.

 

Kayıt için tıklayınız.

 

MIDEM’den Spotify Atölyesi

MIDEM’in Global Indies Voices Porogramı” altında düzenlediği Spotify Atölyesi ise tüm sanatçılara, yöneticilere, profesyonellere, şarkı sözü yazarlarına veya yapım şirketlerine ve dağıtım şirketlerine açık olacak. Spotify, uygulamalarından en iyi şekilde yararlanmak için gereken strateji ve araçlarını anlatarak  küresel bir kitleye ulaşmanın stratejilerini ve araçlarını sunacak. Sadece davetlilere açık program için kayıt olmak gerekiyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Sanal Teknoloji Zirvesi BPI Tarafından Destekleniyor