Live Nation Veeps’i Satın Aldı

Dünyanın önde gelen canlı eğlence şirketi Live Nation, biletli bir canlı stream platformu olan Veeps’in çoğunluk hissesini satın aldığını duyurdu.

 

Biletli canlı yayınlar için tasarlanan platform, sohbet, özel ürün satın alma gibi özelliklerle sanatçılar ve hayranlar arasında gelişmiş etkileşimi kolaylaştırırken, aynı zamanda geniş sosyal pazarlamayı ve VIP teklifleri de sunuyor. 2017 yılında oluşturulan Veeps komisyonsuz ve sanatçıların yüksek ücretler ödemediği bir platform. Sadece 2020 yılında 1.000 biletli canlı stream şovuna ev sahipliği yaptı.

 

Live Nation Entertainment Başkanı ve CEO Michael Rapino “Benji ve Joel’in Veeps ile ortaya çıkardıklarından çok etkilendik ve platform binlerce Live Nation konserinin keyfini çıkarmanın yeni yollarını oluşturacak” diyerek Live Nation’ın Veeps’e katacağı benzersiz envanter desteği ile, hayranların her zamankinden daha fazla canlı müziğin keyfini çıkarmasına yardımcı olacaklarını belirtti.

 

Veeps’in kurucu ortakları Joel Madden ve Benji Madden de Live Nation’a katılımlarından memnun olduklarını ifade ettiler.

 

Açıklamada 2021’de canlı konserler başladığında da Veeps’in temel deneyimlerini sunmaya devam edeceği ve hayranların özel içerik, yeni izleme noktaları, sona eren gösteriler ve tüm dünyadaki etkinliklere benzersiz erişim ile bağlanmaları için Live Nation’ın ağından yararlanılacağı söylendi.

 

Benji ve Joel Madden, kurucu ortaklar Sherry Saeedi ve Kyle Heller ve tüm ekip Veeps’in bütün operasyonlarını yürütmeye devam edecek.

 

Fotoğraf: rupixen.com
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Google Play Music Kullanıcıların Verilerini Temizleyecek