LimeWire NFT Pazarını Açtı

Müzik dünyasına dijital koleksiyon NFT pazar yeri olarak yeniden giriş yapan LimeWire ilk çıkışını Travis Barker, Aitch, Brandy ve daha fazla isimle yapıyor. LimeWire’ın ilk tam ürün yelpazesi NFT pazarında.

 

Travis Barker, Brandy, Nicky Jam, Aitch, Dillon Francis, Jim Jones, Maino, Dave East ve Fabolous’un yanı sıra Gramatik, 7 Aurelius ve Elijah Blake’in yer aldığı FitLit Club, önümüzdeki haftalarda LimeWire pazarına münhasır NFT koleksiyonları sunacak.

 

Barker’ın NFT’leri, stüdyoda çalışırken sahne arkası görüntülerini içerecek ve NFT koleksiyoncularının yaratıcı sürecine ilk elden bakmalarına olanak tanıyacak. Barker ayrıca konserlerde ve provalarda kullandığı davul setinin ve fiziki davul setinin 3 boyutlu modeli olan bire bir NFT’yi de yayınlayacak.

 

Müzik hayranları, koleksiyon lansmanlarından önce LimeWire pazarına erişmek için kaydolabilir ve kredi kartlarıyla ödeme yapabilir. İlk koleksiyon 7 Temmuz’da 7 Aurelius tarafından sunuluyor.

 

LimeWire eş CEO’ları Paul ve Julian Zehetmayr, “Eğlence alanında sanatçıları yeteneklerinden dolayı tanıyan ve takdir eden ve onları sürücü koltuğuna oturtan platformlar için büyük bir talep görüyoruz” dedi. “LimeWire, her boyuttan ve türden sanatçıya hayranlarıyla etkileşim kurmaları, benzersiz bir şekilde daha fazla görünürlük kazanmaları ve kazançlarının daha fazlasını elde tutmaları için yeni bir ticari fırsat sunuyor.”

 

Aitch’in NFT koleksiyonu, yakında çıkacak olan ilk albümü Close to Home’a ​​dayanıyor ve 19 Ağustos’ta düşecek. Çağdaş sanatçı Funny Tummy ve yaratıcı ajans Soga World ile iş birliği içerisinde, NFT sanat eseri albümündeki her parçayı temsil edecek.

 

Platforma katılan diğer sanatçılar arasında A$AP Mob’dan A$AP TyY, CJ Fly, Oritsé, Mollow, Luciana, Blacka Di Danca, Samuel Herb, Idalia Valles, Stefano Manrique, David Asante, DJ Monday, Bxb Love, Noah Jvmes gibi isimler yer alıyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Meslek Birlikleri Kültür Ve Turizm Bakanı’nı Ziyaret Etti