IFPI’dan COVID-19 İçin Web Sayfası

Dünya çapında kayıtlı müzik endüstrisini temsil eden IFPI, bugün, müzik dünyasındaki COVID-19 salgını tarafından etkilenen kişiler için yardım girişimleri ve diğer kaynaklar hakkında bilgi toplayan bir web sitesi olan Global Music Industry COVID-19 Response Tracker’ı yayına başlattı.

 

Web sitesi, son zamanlarda müzik endüstrisi kuruluşları, plak şirketleri, hükümetler, canlı performans sektörü, dijital servis sağlayıcıları ve diğer kesimler tarafından açıklanan, 35’i aşkın ülkeye yayılmış 120’den fazla kuruluş ve şirkette alınan önlemler hakkında bilgi barındırıyor. Kullanıcılar ulusal ve küresel düzeyde bilgilere ulaşma imkanına sahip olacak. Yeni adımlar atıldıkça site sürekli güncellenecek.

 

Web sitesinin müzik camiasındaki herkes için yararlı bir kaynak sağladığını söyleyen IFPI CEO’su Frances Moore müzik dünyasında küresel COVID-19 salgınından etkilenenleri desteklemek için oluşturulan birçok destek paketi ve yardım önlemine küresel bir genel bakış sağlamak için bu web sitesini oluşturduklarını belirtti. Siteden faydalanmak isteyenler için web adresi: https://musicresponsecovid-19.ifpi.org/

 

 

Konuyla ilgili detaylı bilgi paylaşımı MüzikAnaliz  raporlar sayfamızda yer alacaktır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Universal’in 2020 Gelirleri Artış Gösterdi