ETKİNLİKLER

Etkinliğin konuşmacıları açıklanmaya başlandı. Belirlenen konular arasında küresel streaming stratejileri, canlı preformans ve canlı stream, çeşitlilik ve uluslararasılık gibi başlıklar yer alıyor.

2020 Amerikan Müzik Ödülleri, Pazar gecesi Los Angeles’ın Microsoft Tiyatrosu’ndan yayınlandı. Taylor Swift, The Weeknd ve Dan + Shay, aldıkları üçer ödülle öne çıkan isimler oldular.

ERA’nın her yıl düzenli olarak telif hakları hukuku hakkında yaptığı seminer, bu sene 25-26-27 Kasım’da çevrimiçi gerçekleştirecek.

WIPO (World Intellectual Property Organization/Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü) tarafından 16-17-18 Kasım tarihlerinde çevrimiçi Arabuluculuk ve Tahkim hakkında eğitim semineri gerçekleştirilecek.

Music Ally Triller, Instagram Reels ve diğer sosyal medya mecralarında kullanılan kısa süreli müzikli videolarda uygulanabilecek stratejiler hakkında 18 Kasım’da ücretli Webinar düzenleyecek.

Mc Donald’s İngiltere’de 30 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği hafta sonu çevrimiçi müzik etkinliğini duyurdu. “I’m Lovin’ It Live” çevrimiçi müzik etkinliğinde Stormzy, Lewis Capaldi, Jess Glynne ve Craig David
Sorry, but we do not found any event to show here.
Sorry, but we do not found any event to show here.
Sorry, but we do not found any event to show here.