ERA’dan Erişime Açık Sunumlar

ERA (Academy of European Law – Avrupa Hukuku Akademisi) sistemlerindeki bazı sunumları internet sitesinden erişime açtı.

 

İnternet sitesinde “Tarım ve Gıda Hukuku”, “Alternatif Uyuşmazlık Çözümü”, “Yapay Zeka”, “İltica ve Göç Hukuku”, “Bankacılık ve Sermaye Piyasaları Hukuku”, “Brexit”, “Hukuk Usulü, Uluslararası Özel Hukuk ve Sözleşmeler Hukuku”, “Şirketler Hukuku” , “Rekabet Hukuku, Kamu İhalesi ve Devlet Desteği” , “Tüketici Hukuku” , “Ceza Hukuku” , “Veri Koruma” , “Çevre Hukuku” , “Kanun Önünde Eşitlik” , “Aile Hukuku ve Miras Hukuku” , Sağlık ve Eczacılık Hukuku” “İnsan Hakları Hukuku (Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi dahil)” , “Kurum Hukuku” , “Sigorta Hukuku, Ulaşım ve Trafik Hukuku” , “Fikri Mülkiyet Hukuku” , İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku” , “Vergi Hukuku“ , “Haberleşme ve Medya Hukuku” başlıkları altında sunumlar yer almakta.

 

Bazı sunumlara ücretsiz erişim mevcut. Belli oranda ücret karşılığında ekstra özelliklerle erişim izni verilebiliyor.  Bazı sunumlara ise ancak ücret ödenerek erişilebiliyor.

 

ERA’nın internet sitesi üzerinden, uluslararası alanda telif hukuku üzerine çalışmalar yapan önemli isimlerin sunumları da bulunmakta.

 

Sistemdeki sunumlardan sertifika almak da mümkün. ERA internet sitesi üzerinden sertifika alınmasına izin verilen sunumun izlenmesinin ardından kısa bir sınavın tamamlaması sonucunda sertifika alınabiliyor.

 

Detaylı bilgiye ve sunumlara linkten ulaşabilirsiniz:

https://era-comm.eu/moodle/course/index.php?categoryid=11

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Müzikte Çevresel Sürdürülebilirlik