Bandsintown, Bandsintown Plus’ı Başlattı

Bandsintown, canlı streaming müzik hizmetine yönelik, abonelik hizmeti olan Bandsintown Plus uygulamasını duyurdu.

 

Açıklamaya göre 7 günlük ücretsiz deneme ile ayda sadece, tek bir konser biletinin fiyatından bile daha az olan, 9,99 $ karşılığında hayranlar her ay 25’ten fazla özel canlı şov için “Tam Erişim Kartı” alıyor.

 

Bandsintown PLUS’ın Ocak ve Şubat ayları için ilk çıkış serisinde Big Thief’den Adrianne Lenker’ın ilk solo canlı yayını, Bakai, Brijean, Bye Beneco, Chrome Sparks, Chromeo, Claud, Diamond Thug, Empress Of, Fleet Foxes (Robin Pecknold Solo), Flying Lotus, HONEYMOAN, Ian Isiah, James Hersey gibi isimlerin performansları yer alıyor.

 

Her ayın programında, sektördeki yerleşik öncülerle birlikte yeni çıkan sanatçıların özenle seçilmiş bir karışımı yer alacak. Üyeler sanatçılarla samimi sohbetler ve diğer platformlarda aranan konserlere erişim gibi özel avantajlara da sahip olacaklar.

 

Bandsintown Yönetici Ortağı Fabrice Sergent Bandsintown PLUS için “Sektöre yenilik getirme, sanatçılar için yeni gelir kaynakları yaratma ve hayranlarıyla bağları derinleştirme şansı” diyor.

 

2021 yılında, YouTube’dan Twitch’e, MelodyVR’dan yeni start up teknolojilere kadar, canlı streamlere ilişkin yeni modeller hızla yayılacağa ve gelişeceğe benziyor.

 

Fotoğraf: alex bracken
İlginizi Çekebilecek Yazılar  Canlı Streaming Alanında Yeni Yatırımlar