Apple’ın Radyo İstasyonları

Apple Music, iki yeni radyo istasyonu açtı. Yayında olan bir radyosunun da ismini değiştirdi.

 

Apple Music uzun zamandır beklenen yenilikleri açıkladı. Bir radyo istasyonunun ismini değiştirdi ve iki yeni radyo istasyonunun yayın hayatına başladığını duyurdu.

 

Apple’ın radyosu “Beats 1” “Apple Music 1” ismiyle, 165 ülkede aktif olacak şekilde yayın hayatına devam edecek. Bunun dışında  iki yeni radyosu “Apple Music Hits” ve “Apple Music Country” de yayın hayatına başlıyor. Apple Music Hits, 80’ler, 90’lar ve 2000’lerin şarkıları çalacak. Apple Music Country’de farklı ülkelerden müzikler yayınlanacak.

 

Apple Music 1

 

Apple’ın radyo istasyonu Beats 1, Apple Music 1 olarak isim değiştirdi. Los Angeles, New York, Nashville ve Londra’nın merkezindeki stüdyolarda çalışmalarına devam ediyor. Apple Music 1, pop kültürü üzerine sohbetler, sanatçıların önderliğindeki programlar, uluslararası sanatçılar için hayranlarıyla buluşma noktası olarak yayınlar gerçekleştirecek.

 

Apple Music 1 kanalında, birçok ünlünün sunuculuğunu yaptığı programların yanında müziğin önemli isimleri Action Bronson, Billie Eilish, Elton John, Frank Ocean gibi önemli isimlerin şovları da yer alıyor.

 

Apple Music 1’de Latin ve Afrika müziğine ilişkin şovlarda yer alıyor.

 

Apple Music Hits

 

Apple Music Hits, 80’ler, 90’lar ve 2000’lerin hit şarkılarını çalıyor. Yeni radyo istasyonu, ünlü şarkıların ardındaki hikayeleri paylaşan bir program da dahil, birçok yeni şovu barındırıyor.

 

Müzikseverler Backstreet Boys, Ciara, Mark Hoppus, Huey Lewis, Alanis Morissette, Snoop Dogg, Meghan Trainor, Shania Twain gibi ünlü isimlerin yeni şovlarını da bu radyo aracılığıyla dinleyebilecekler.

 

Apple Music Country

 

Apple Music Country, tüm ülkelerden farklı türdeki müziklere yer verecek.

 

Apple Music Country, bugünün en iyi müziklerini sunarken aynı zamanda efsanevi müzisyenlerin müziklerine de yer veriyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Spotify, Müzikte Yükselen Arap Kadınlara Işık Tutacak

 

Apple Music Country’de dünya çapında müzisyen ve programcıların şovları da yer alacak.

 

Fotoğraf: Amin Hasani